بهترین پاد سیستم های سال 2021

karimikarimi
13,986 بازدید

پاد سیستم ها دستگاه هایی هستند که به طور اختصاصی برای افرادی که قصد ترک سیگار را دارند طراحی شده اند و در عین داشتن حجم بخار کم، نیکوتین بیشتری را منتقل می کنند. البته پادسیستم ها بین افراد غیر سیگاری که دنبال حجم بخار زیاد نیستند هم کم طرفدار ندارد!

پاد سیستم ها در مقایسه با دیگر کیت های ویپ مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می دهند. سایز کوچک پاد سیستم ها و جمع و جور بودن آن ها از دلایل مهم به محبوبیت رسیدن این دستگاه ها به شمار می رود. حمل آسان و نگهداری ساده و نبود تنظیمات پیچیده از دیگر مزایای مهم پاد سیستم هاست.

وقتی صحبت از ویپینگ قایمکی و با بخار کم می شود مسلما این پاد سیستم ها هستند که می‌توانند از پس این مسئله بربیایند. امروزه تعداد ویپر‌هایی که به این دستگاه‌های کوچک علاقه نشان می دهند رو به افزایش است! حتی ویپر های طرفدار دستگاه های ساب‌اهم نیز دوست دارند حداقل یک پادسیستم جمع و جور و کاربردی هم در کالکشن خود داشته باشند.

اگر به خوبی با پاد سیستم ها آشنا نیستید اما دوست دارید یکی از مناسب ترین پادسیستم ها را برای خودتان تهیه کنید جای درستی قرار دارید چراکه در ادامه می خواهیم هر چیزی که درباره پادسیستم ها باید بدانید را توضیح بدهیم و در انتها چند مورد از بهترین های امسال را به شما معرفی کنیم.

پادسیستم چیست؟

پادسیستم در واقع یک ویپ کوچک است که دارای مخزنی برای پر کردن جویس و یک باتری کوچک است. سیستم کامدهی آن‌ها نیز در اکثر مدل ها به صورت اتوماتیک و در برخی مدل های محدود به شکل دکمه ای است. توجه داشته باشید سه مشخصه اصلی که پاد سیستم ها بر اساس آن‌ها دسته بندی می شوند:

 • اندازه
 • ظرفیت مخزن
 • و عمر باتری آن هاست.

پادسیستم ها یک سر و گردن بالاتر از سیگارهای الکترونیکی در زمینه رساندن نیکوتین و شبیه سازی حس سیگار کشیدن هستند. البته از لحاظ تنظیمات پیشرفته با ویپ ها قابل مقایسه نیستند اما برخی مدل های محدود از پادسیستم ها هستند که تقریبا همان ویژگی ها و امکانات ویپ ها را ارائه می کنند ولی خب قدرت کمتری دارند!

ویپ های ساب‌اهم و مکانیکال معمولا برای ویپر های تازه کار و افرادی که تصمیم‌شان را برای ترک سیگار گرفته اند پیچیده به نظر می‌رسد و اولویت آن‌ها نیست از این رو پادسیستم ها می‌تواند گزینه مناسبی برای این دست افراد باشند چراکه طراحی تقریبا ساده ای دارند و همانطور که قبلا هم گفتیم ویپر را دچار سردرگمی نمی‌کنند و در نهایت می توانند به خوبی پاسخگوی نیاز این افراد باشند.

پاد سیستم یک بار مصرف چیست؟ چه تفاوتی با پادسیستم های دیگر دارد؟!

پادسیستم های یک بار مصرف همانطور که از نام آن ها هم مشخص است دستگاه های موقتی هستند که بعد از گرفتن تعداد مشخصی کام، از کار می افتند. این دستگاه ها نسبت به پادسیستم های قابل شارژ قیمت بسیار پایین تری دارند اما امکان شارژ کردن جویس و باتری آن ها وجود ندارد. البته پادهای یک بار مصرف از لحاظ ساختار و اندازه همانند پادها کوچک و جمع و جور هستند و دقیقا مثل سیگار عمل می کنند. پس تنها تفاوت آن ها با پادهای دائمی در عدم امکان شارژ مجدد جویس و باتری است.

کویل و کارتریج پادسیستم ها هر چند وقت یکبار باید عوض شود؟

کویل و کارتریج قطعات مصرفی دستگاه های پاد سیستم هستند که هرچند وقت یکبار نیاز به تعویض دارند. البته در برخی از مدل ها، کویل و کارتریج به طور یکسره هستند و باید باهم عوض شوند اما در مدل هایی که کویل و کارتریج جدا از هم هستند می‌توانید کویل را به تنهایی تعویض کنید.

اما چرا و چه زمانی باید این کار را بکنید؟

زمان تعویض در واقع بستگی به تعداد کامی که از دستگاه می‌گیرید و زمان هر کام بستگی دارد. افراد سیگاری که معمولا در طول روز بیش از 1 پاکت سیگار استفاده می‌کنند احتمالا از پادسیستم خود هم بیشتر از مابقی افراد استفاده خواهند کرد از این رو کارتریج و کویل آن ها زودتر نیاز به تعویض پیدا می‌کند.
یکی از دیگر عواملی که در طول عمر کارتریجِ پادسیستم ها تاثیرگذار است، نوع سالت نیکوتین است. معمولا سالت هایی که طعم بسیار شیرینی داشته باشند یا غلظت آن ها زیاد باشد عمر کارتریج را کوتاه تر می‌کنند. جویس ها و سالت های بسیار شیرین اصطلاحا Coil Killer یا کشنده کویل نام دارند از این رو بهتر است کمتر سراغ این طعم ها بروید.

البته که هیچکس نمی تواند زمان دقیق تعویض کارتریج و کویل را بگوید پس با رعایت مواردی که در این بخش گفتیم می‌توانید تا حدودی عمر کویل و کارتریج تان را افزایش بدهید.

با تمام این تفاسیر پس چه زمانی وقت تعویض است؟!

هر موقع که با کام گرفتن از دستگاه احساس طعم سوختگی کردید، شاهد نشتی جویس بودید و یا احساس کردید ضربه ای خشک به گلوی شما می‌خورد باید بدانید که نیاز به کارتریج یا کویل جدیدی دارید.

ضربه خشک به گلو یا Dry Hit چیست؟

بهترین توصیه ای که می توانیم به شما بکنیم این است که همیشه حواستان باشد قبل از کام گرفتن از دستگاه کویل‌تان به خوبی به لیکوئید آغشته شده باشد. چراکه در غیر این صورت به محض گرفتن کام، ضربه به شدت خشکی به گلوی شما وارد می شود که اصلا حس خوشایندی را به همراه نخواهد داشت. علاوه‌بر‌این اگر به طور مداوم و پشت سر هم از دستگاه کام بگیرید و زمان کافی را به کویل برای آغشته شدن به جویس ندهید، ممکن است باز هم شاهد Dry Hit باشید. پیشنهاد می کنیم بین هر کام کمی صبر کنید، این کار به افزایش طول عمر کویل و کارتریج و همچنین از بین رفتن ضربه خشک بسیار کمک میکند.

10 مورد از بهترین پادسیستم های سال 2021

1. ویپ پاد اسموک نورد 4 Smok Nord

پاد سیستم نورد 4

این پادسیستم از آخرین دستگاه های معرفی شده از شرکت معتبر و جهانی اسموک است که علاوه بر پاد سیستم توانایی کار کردن به عنوان ویپ را هم دارد. در واقع اسموک نورد 4 یک دستگاه دوکاره یا اصطلاحا پاد ماد است که دارای باتری داخلی قدرتمندی با ظرفیت 2000 میلی آمپر است.
از مهم ترین ویژگی های این دستگاه هم می توان به نمایشگر با کیفیت OLED، ایرفلو دایره ای شکل، دو کارتریج RPM و RPM2 و مخزنی با حجم 4.5 میلی لیتر اشاره داشت.

این دستگاه با تمامی کویل های RPM و RPM2 سازگاری دارد، بدنه آن از آلیاژ روی با کیفیت ساخته شده و محدوده خروجی توان آن در بازه 5 تا 80 وات می‌باشد. علاوه بر این موارد پورت شارژ نورد 4 تایپ سی است یعنی دارای قابلیت فست شارژ است و دستگاه می‌تواند در تایم کوتاهی به طور کامل شارژ شود.

برای خرید ویپ پاد اسموک نورد 4 Smok Nord میتوانید از تاج ویپ تهیه کنید.

 

2. ویپ پاد ووپو درگ اس Voopoo Drag S

Drag s

این دستگاه دوکاره از برند ووپو که یکی از معتبر ترین برندهای صنعت ویپینگ است، مناسب طرفداران دستگاه های جمع و جور و در عین حال قدرتمند می‌باشد؛ 5 تا 60 وات قدرت در ابعاد 95 در 32.5 و 28 میلی متر! پاد ماد درگ اس دارای چیست هوشمند GENE.TT است و کام دهی آن به صورت دکمه ای می‌باشد. همچنین دارای یک نمایشگر LED به همراه دو دکمه برای اعمال تنظیمات است. منبع تغذیه این دستگاه یک باتری 2500 میلی آمپر داخلی است که توسط پورت شارژ Type-C به صورت فست شارژ، شارژ می شود.

برای خرید ویپ پاد ووپو درگ اس Voopoo Drag S میتوانید از تاج ویپ تهیه کنید.

 

3. ویپ پاد ووپو درگ ایکس Voopoo Drag X

درگ ایکس

درگ ایکس نیز از تولیدات شرکت ووپو است و تقریبا مشابه درگ اس می باشد. ابعاد، چیپست، نمایشگر و توان خروجی هر دو دستگاه های Drag دقیقا مثل همدیگر است. اصلی ترین تفاوت این دو دستگاه در باتری آن هاست. منبع تغذیه دستگاه دوکاره درگ ایکس یک باتری خارجی سایز 18650 است که از زیر بدنه یا مادِ دستگاه، در داخل آن قرار می گیرد. مزیت پاد ماد درگ ایکس نسبت به درگ اس امکان استفاده طولانی مدت تر آن است. در واقع شما می توانید به عنوان مثال با تهیه دو باتری به محض اتمام شارژ باتری اول، دومین باتری را وارد دستگاه کنید و همان لحظه مجددا از دستگاه کام بگیرید.

برای خرید ویپ پاد ووپو درگ اس Voopoo Drag X میتوانید از تاج ویپ تهیه کنید.

 

4. ویپ پاد ایجیس بوست پلاس AEGIS BOOST PLUS

boost plus

برند گیک ویپ نیز در زمینه ویپینگ یکی از برندهای زبان‌زد در سراسر دنیاست. از معروف ترین و بهترین دستگاه های این شرکت که در سطح جهانی به محبوبیت چشم گیری رسیده است، پادماد ایجیس بوست پلاس نام دارد. این دستگاه نسبت به ایجیس لجند (که از محبوب ترین ویپ های برند گیک ویپ بشمار می‌رود) دارای ابعاد جمع و جور تری است و امکان استفاده همزمان به عنوان ویپ و پاد سیستم را به شما می دهد.

طراحی ساده این پاد، ماد و دکمه فایر در اندازه مناسب، کام گرفتن را بسیار آسان و لذت بخش می‌کند. صفحه نمایش تعبیه شده در این دستگاه نیز اطلاعات مورد نیاز مثل وات، تعداد پاف، مقاومت کویل و شارژ باتری را به شما نمایش می‌دهد. منبع تغذیه این دستگاه هم یک باتری خارجی سایز 18650 است که از طریق پورت میکرو USB شارژ می‌شود.

 

برای خرید ویپ پاد ایجیس بوست پلاس AEGIS BOOST PLUS میتوانید از تاج ویپ تهیه کنید.

 

5. ویپ پاد ووپو آرگاس پرو Voopoo Argus Pro

باز هم می‌خواهیم به یکی دیگر از شاهکار های برند ووپو بپردازیم. دستگاه آرگاس پرو از جدید ترین تولیدات این شرکت است که به همراه چیپست هوشمند Gene.TT روانه بازار شده. این دستگاه دوکاره از منبع تغذیه داخلی 3000 میلی آمپر هم بهره مند است که به راحتی به شما اجازه می‌دهد یک روز کامل بدون دغدغه پیدا کردن شارژر، از ویپینگ لذت ببرید.

ناگفته نماند؛ بدنه آن از آلیاژ روی و چرم ساخته شده و دارای یک نمایشگر تمام رنگی در اندازه 0.96 اینچ می‌باشد که اطلاعاتی مثل میزان شارژ باتری، تعداد پاف، زمان گرفتن کام و… را به شما نشان می‌دهد. پاد ماد آرگاس پرو با محدوده خروجی توان 8 تا 80 وات و انواع حالت های ویپینگ مثل Smart و RBA یک ویپ پاد همه چیز تمام است. قابلیت فست شارژ، سازگاری با تمامی کویل های سری PNP و انواع مدارهای محافظتی از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه می‌باشد.

 

برای خرید ویپ پاد ووپو آرگاس پرو Voopoo Argus Pro میتوانید از تاج ویپ تهیه کنید.

 

 

6. پاد سیستم یوول کالیبرن جی Uwell Caliburn G

پاد یوول کالیبرن جی

کالیبرن G یک دستگاه هیجان انگیز است که از آلیاژ روی ساخته شده. دارای خروجی توان تا 80 وات، ظرفیت باتری 690 میلی آمپر، ظرفیت مخزن 3 میلی لیتری و کویل های مش می‌باشد. از رنگبندی جذاب آن هم که اصلا نمی‌شود گذشت. رنگ های کالیبرن جی به قدری جذاب هستند که مطمئناً می‌توانند رضایت هر سلیقه را جلب کنند.

پورت شارژ آن نیز از نوع تایپ سی است که امکان فست شارژ را برای شما فراهم می کند. نحوه کار کردن با آن هم بسیار ساده است. تنها کافیست دکمه تعبیه شده را بفشارید. در پاد کالیبرن جی تنها یک دکمه طراحی شده که با همان می‌توان دستگاه را روشن خاموش و قفل کرد و برای گرفتن کام از آن استفاده کرد. در این پادسیستم به جای صفحه نمایش از چراغ LED استفاده شده که با تغییر رنگ عمر باتری را به شما نمایش می‌دهد.

 

برای خرید پاد سیستم یوول کالیبرن جی Uwell Caliburn G میتوانید از تاج ویپ تهیه کنید.

 

7. ویپ پاد لاست ویپ یو بی لایت Lost Vape UB Lite

پاد ماد لاست ویپ یوبی لایت

برند لاست ویپ هم جزو معتبر ترین برند های دنیای ویپ هاست که این بار توانسته با تولید این ویپ پاد قدرتمند توجه ویپرهای سراسر دنیا را به خود جلب کند. یو بی لایت دارای باتری داخلی 1000 میلی آمپر و محدود توان خروجی 7 تا 30 وات است. کامدهی پاد ماد یو بی لایت به صورت دکمه ای است. بدنه پاد ماد UB Lite از آلیاژ با دوام آلومینیوم ساخته شده و دارای وزن سبک و ابعاد قلمی کوچکی است که به راحتی می‌تواند در کیف یا جیب شما جا شود.

همچنین دارای تشخیص خودکار کویل و تنظیم وات دستگاه روی وات توصیه شده است. پورت شارژ آن هم از نوع تایپ سی است که امکان فست شارژ را برایتان فراهم می کند. ظرفیت مخزن جویس یو بی لایت 2 میلی لیتر می‌باشد و از سری کویل های UB Lite پشتیبانی می‌کند. در بسته بندی این دستگاه دو کویل با مقاومت 0.4 اهم و 1.4 اهم از طرف شرکت سازنده قرار داده شده تا بتوانید هم به صورت MTL و DTL از دستگاه استفاده کنید.

 

برای خرید ویپ پاد لاست ویپ یو بی لایت Lost Vape UB Lite میتوانید از تاج ویپ تهیه کنید.

 

8. پادسیستم ووپو آرگاس ایر VOOPOO ARGUS AIR

Argus air

باز هم رسیدیم به یکی دیگر از شاهکارهای شرکت ووپو. پادسیستم آرگاس ایر از مرغوب ترین دستگاه های تولید شده توسط برند VOOPOO است که در سراسر دنیا طرفداران پر و پا قرصی دارد. بدنه ای از جنس آلیاژ فلز روی به همراه چرم، زیبایی ظاهری به خصوصی را به آن بخشیده. همچنین صفحه نمایش 0.54 اینچی OLED تعبیه شده روی آن، پاد آرگاس ایر را به یک پادسیستم همه چی تمام تبدیل کرده است.

باتری داخلی با ظرفیت 900 میلی آمپر و توان خروجی تا 25 وات به همراه قابلیت فست شارژ از دیگر امکانات مهم این پادسیستم هستند. دو کارتریج تعبیه شده در بسته این دستگاه دارای ظرفیت 3.7 میلی لیتری می‌باشند و از تمامی کویل های سری PnP پشتیبانی می‌کنند. به لطف چیپست هوشمند GENE.AI انواع مدارهای محافظتی جهت افزایش طول عمر دستگاه و لوازم جانبی آن هم در اختیار شما قرار دارد. توجه داشته باشید سیستم کام دهی آرگاس ایر هم به صورت اتوماتیک و هم دکمه ای است.

 

برای خرید پادسیستم ووپو آرگاس ایر VOOPOO ARGUS AIR میتوانید از تاج ویپ تهیه کنید.

 

9. پاد ماد ویپرسو لوکس پی ام 40 VAPORESSO LUXE PM

40 وات توان خروجی!
صفحه نمایش 0.6 اینچی از نوع LED!
باتری داخلی با ظرفیت 1800 میلی آمپر!
چیپست هوشمند AXON 2.0!

این تنها بخشی از ویژگی های پاد ماد لوکس پی ام است که قطعا می‌تواند نظر هر ویپری را جلب کند. کمپانی ویپرسو این بار هم توانست در لیست بهترین ها جایگاهی را به خود اختصاص بدهد. پاد ماد لوکس پی ام 40 یکی از بهترین و پرطرفدارترین دستگاه های ویپرسو است که دارای انواع حالت های ویپینگ مثل Power، ECO و… می‌باشد و از تمامی کویل های سری GTX پشتیبانی می‌کند. ظرفیت مخزن کارتریج آن 4 میلی لیتر می‌باشد و دارای قابلیت فست شارژ است.

 

برای خرید پاد ماد ویپرسو لوکس پی ام 40 VAPORESSO LUXE PM میتوانید از تاج ویپ تهیه کنید.

 

10. ویپ پاد لاست ویپ تلیما LOST VAPE THELEMA

تلیما

دستگاه تلیما با خروجی توان 5 الی 80 وات و باتری داخلی با ظرفیت 3000 میلی آمپر جزو قدرتمند ترین دستگاه های دوکاره سال جاری است. بدنه آن از جنس آلیاژ روی کاملا مقاوم و چرم است و دارای ابعادی مناسبی است که باعث می‌شود به دستگاهی خوش دست تبدیل شود. منبع تغذیه این پاد ماد باتری داخلی 3000 میلی آمپر است که از طریق پورت شارژ تایپ C به صورت فست شارژ مجددا شارژ می‌شود.

پاد ماد تلیما با سری کویل های ULTRA Boost سازگار است و از سوی شرکت سازنده با دو کویل 0.3ohm و 0.2ohm عرضه می‌شود. ظرفیت مخزن کارتیج آن هم 4 میلی لیتر است که می‌تواند مدت طولانی تری شما را از شارژ مجددا لیکوئید بی نیاز کند.

برای خرید ویپ پاد لاست ویپ تلیما LOST VAPE THELEMA میتوانید از تاج ویپ تهیه کنید.

دسته بندی بلاگ ترک سیگار ویپ و پاد سیستم
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

24 پاسخ به “بهترین پاد سیستم های سال 2021”

 1. علی گفت:

  سلام
  من دستگاه پاد سیستم یوول کالیبرن ای ۲ رو گرفتم گاهی اوقات از زیر کارتریج نشتی داره.البته یک هفته است استفاده میکنم.کارتریج دیگه هم ک داخل پک بود استفاده کردم اون هم گاهی اوقات نشتی داره.نیاز هست ک تعویض کنم؟
  ک

  1. Yzd گفت:

   سلام علی جان.
   خیر نیازی به تعویض نیستش، تمام دستگاه های ویپ لیکیج دارند و این طبیعی هستش.

 2. عبدالناصر فنائی گفت:

  اینهمه دستگاه به ظاهر خوب اما درباطن پول حرام کن منظور از استفاده کاربراز پاد دقیقا دردرحه اول ترک سیگار دردرجه دوم حمل دستگاه پاد بجای پاکت سیکار درمحل کار وجیب وداخل خودرو هست اگر قرارباشد نتوانند شرکت های معتبری مانند ووپو وگیک ویپ دستگاه پادی بسازند که بدون لیک باشد چرا پول مردم رابه هدرمیدهند فرص کنیم شخصی پادی از این دوبرند که خیلی معروف هستند باقیمت بالا میخره ومیخواد بره درمجلس عروسی اقوام شرکت کنه کت وشلوار درجه یک میپوشه پاد را میگذاره داخل جیبش میره توی مجلس تمام کت باجویس آغشته میشه این بدرد بخورنیست مدتیه دنبال خرید پاد هستم از فروشگاه سوال میکنم جوابم اینه همه دستگاه ها کمی لیک دارند نتوانستم پول خودرا هدربدهم بازهم رفتم سراغ ویپ اسپایر زلوس خودم که ۳ سال قبل ۲۵۰ تومن خریدم اون دستگاه بااینکه دراصل پاد هست وایرفلوش در پایین قرار گرفته لیک نداره مگر دستگاه برای مدت زیادی وارونه قراربگیره آنهم از قسمت لبگیر جویس کمی نشت میکنه چطور نمیتونن طراحی کنن مثلا کارتریج پاد از کف جویس نخوره که لیک داشته باشه امکان نداره نتونن طراحی کنن اما باید دستگاههایشان فروش بره نمیخوان درست کنن بازهم صدرحمت به اتومایزر های ام تی ال آربی ای که اونهم بسته به مصرف جویس دائما پنیه گذاری میخواد آدم میمونه بعد مدتی استفاده باید رفت سراغ همون سیگار اول که ویپ اومد توی بازار بیشتر تبلیغ این بودکه ارزانتراز سیگار درمیاد اما الان هم هزینه بالایی داره هم کثیف کاریش بیشتره فقط بوی بدسیگار رانداره همین والا اصلا وقت تلف کردن وپول حرام کردنه شانس با اونهایی هست که سیگاری نبودن

  1. رامین گفت:

   عین واقعیت مطلبو فرمودین، بجای پاکت سیگار باید دیگه همیشه یه پاکت دستمال کاغذی همراهت باشه

  2. امید گفت:

   آقا چرا الکی تبلیغ بد میکنی چرا باعث میشی یک بنده خدایی که میخاد سیگار نکشه ترک کنه دستشو سرد میکنی.
   من خودم سیگاری بودم آقایون روزی یک بسته کم کم سیگار میکشیدم جی وان مشکی.
   یکی از دوستان به من پیشنهاد داد منم رفتم یدونه کالیبرن جی ۲ خریدم با سالت و جویس دراومد دو میلیون تومن.
   الان بخدا قشنگ هم طمع غذا رو میفهمم هم رنگ روم باز شده دندونام جرم نمیگیره از بوی سیگارم حالم بهم میخوره خانوادمم بسیار رازی هستن.
   اگرم ته کاتریجون مایع پس میده بخاطر اینه که سالت کم میریزین یعنی باید سالت رو قاطی جویس کنین مایع غلیظ بشه دیگه پس نمیده از هرکی هم میخواهید بپرسید.
   پس لطفا شماهم الکی نگین دستمال بزارین تو جیب و نمیدونم کت شلوار کثیف میشه اصلادر طول روز یک قطره هم پس نمیده چه برسه بخاد کت شلوار کثیف کنه.
   آقابون من نه فروشنده هستم نه کارم این هست فقط خواستم به یکی مثل خودم کمک کرده باشم.
   بقیشو خودتون میدونین.

 3. مرتضی گفت:

  درود و وقت بخیر
  حتما برای پاد باید از سالت استفاده کرد؟ نمیشه جوس معمولی باشه؟
  یا مثلا اینایی که ۶ میلِ؟

  1. admin گفت:

   سلام مرتضی جان، چرا میشه استفاده کرد
   بستگی به کویل و یا کارتریج استفاده شده داره

  2. رضا گفت:

   جویس نیکوتین خیلی کمی نسبت به سالت داره اگه میخوای شما رو بگیره باید حتما از سالت استفاده کنین

   1. حمید🐬 گفت:

    سلام رضا جان
    بله درست میفرماید فقط داخل دستگاه پاد باید سالت نیکوتین استفاده کنید

 4. رامین گفت:

  بعد از تعویض سه نوع ویپ مختلف به نتیجه رسیدم که هزینه م حدودا سه برابر سیگاره شده، اکثر وقتا ریزش و نشت جویس گند میزنه به لباسام، و یه سر یه پاکت دسمال کاغذی جیبم باشه برا پاک کردنش، جای سواله با این همه ادعا و تبلیغ این شرکتا چرا یه محصول بدرد بخور تولید نمیکنن؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام رامین عزیز، قطعا محصولات با کیفیت بسیاری وجود داره که اگر گامنت بسیاری از دستگاه ها رو بخونید خیلی ها هستند که اصلا مشکل ریزش رو ندارند که کمی به دستگاه برمیگرده و کمی هم به نحوه مصرف شخص
   مثلا دستگاهی مثل ایجیس بوست لاکچری که ماهانه چند صد مورد ازش فروش میره و میشه گفت یکی از کم ریزش ترین دستگاه ها هستش ولی هستند دوستانی که با این دستکاه هم مشکل ریزش دارند
   پیشنهاد میکنم با همکاران ما در واحد مشاوره کمی در این رابطه صحبت کنید

   1. امین گفت:

    سلام و خسته نباشی من تازه پاد گرفتم بعد مصرف باید جا کارتریج رو از روی بدنه جدا کرد چون مال من دکمه خاموش و روشن ندارد؟؟

    1. عباس بابایی گفت:

     سلام امین جان نه احتیاجی نیست مزن جدا کنید از روی دستگاه اگر به مدت 1 الی 2 روز استفاده ندارید جدا کنید خیلی بهتره

  2. برسام گفت:

   با سلام و احترام
   من چهارتا پاد دارم یوول ال کی۲، یوول جی۲، ویپرسونانو و یوول کالیبورن که هیچ کدوم لیک و نشتی نداره. بهترینش ای کی۲ هست بعدش جی۲ و اون دو تای دیگه رو از طعم دهی شون خوشم نمیاد ولی نشتی ندارن. در کل بعد از بیست سال سیگار الان ۸ ماهه دارم از پاد استفاده میکنم و خیلی هم راضیم و در شگفتم که چطور اون همه سال این سیگار لامصب و مزخرف رو میکشیدم

  3. علیرضا گفت:

   سلام
   من یک ماه میشه ایجیس نانو ۳۰ وات گرفتم
   فوق العاده ست و حتی ذره ای نشتی نداره
   کامدهی ش هم عالیه

   1. محمد گفت:

    من با کلی پرس و جو تحقیق یدونه کایبرن ای ک ۲ گرفتم.
    پنج روز کار کرد ، حالا میزنی به شارژ ،یهو صدای گام دادن میکنه ، گاهی تو جیبم خودبخود کام میده!
    الانم کلا خاموش شده ، به زور و مکش زیاد شاید یه لحظه وصلشه و کام بده باز خاموش میشه.
    کارتریجشو عوض کردم ، بدنه اش رو هم باز کردم تمیز کردم ، یه قطعه دایره ای داخل بود یه درپوش پلاستیکی مشکی روش بود که اون جویسی شده بود ، پاکش کردم خلاصه.
    ولی همچنان خرابه.
    الکی دو تومنم حرم شد برا نیکوتین و پاد 🤕
    اگه میشه راهنماییم کنید

    1. فرشاد مهابادی گفت:

     سلام دوست عزیز جوس رفته داخل دستگاه و خرابش کرده
     همو قطعه که میگید سنسور دستگاه بوده و نباید دست میزدید

 5. حمید گفت:

  6ماه دارم از اورسانانو استفاده می کنم عالی عالی همیشه داخل جیب شلوارم هست . نشتی به اندازه یک قطره داره که اونم داخل دستگاه می ریزه اونم 20روزی ممکنه یک بار پیش بیاد …راحت شدم از سیگار کشیدن

 6. Behnam گفت:

  بنده همیشه پاد رو به صورت ایستاده قرار میدم روی میز داخل کنسول و حتی در جیب تا امروز تجربه حتی یک قطره نشتی یا خروج سالت رو نداشتم

 7. هومن گفت:

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید. یه سوال دارم ازتون
  یک دستگاه پاد سیستم کلیبرن ak3
  دارم امشب خواستم استفاده کنم دیدم کلی جویس پس داده ریخته داخلش
  دستگاه روشنه کارتریجشم عوض کردم تا حد امکانم تمیزش کردم ولی یه طمع سوختگی میده و صدای برق مانند از قسمت ایر فلوش میاد خواستم بدونم باید چیکارش کنم ؟
  دستگاهم تازه خریداری کردم شاید یک هفته هم نشه تمیزش کردم امشب قسمت دهانی کارتریجشو‌شستم خشک کردم گذاشتم اومدم استفاده کنم دیدم داخله دستگاه پر از جویس شده
  متاسفانه
  ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏

  1. فرشاد مهابادی گفت:

   https://youtu.be/fDaAH6WyS-w
   سلام این ویدیو رو ببینید اگه درست نشد باید تشریف بیارید براتون چک کنیم

   1. روح الله عبدی گفت:

    جناب فرشاد جان سلام امیدوارم عالی باشید ممنون از خانواده بزرگ تاج ویپ عرض بشه خدمتتون من تا حالا ویپ های متفاوتی از کمپانی گیگ ویپ داشتم ولی هیچوقت کامل نبودن دستگاه دوکاره دوست دارم واقعیتش بیشتر سالت استفاده میکنم ولی دوست دارم دستگاهی بهم معرفی کنید که سالت و جویس بخوره و از هر لحاظی کامل باشه قطعاتش موجود باشه یا دستگاه محبوب خودتون که خیلی دوستش دارین رو معرفی کنید که بخرم وممنون میشم که نظرتون رو درباره L200 گیگ ویپ بدونم با تشکر عبدی هستم از کردستان

 8. محمود گفت:

  سلام بنده از پاد اکراس نانو استفاده میکنم ب صورت طبیعی هنوز ی ذره سالت پس نداده بسیار عالی هست کام دهی خیلی عالی داره

 9. Morad گفت:

  من لاست ویپ نانو s گرفتم بشدت راضیم نشتی اصلا نداره باتری شم تا ۵ روز دوام داره کلیدم نداره کامدهیش اتوماتیکه کلا یه پاد جم وجورو خوشدست و باحاله باقیمت کاملا مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت