رویه ارسال

سفارشات داخل شهر تهران به چند روش متفاوت و بنا بر انتخاب شما قابل ارسال هستند:

مرسوله حداقل 1 و حداکثر 4 ساعت پس از ثبت سفارش به دست شما می‌رسد و هزینه پیک درمحل توسط شما پرداخت می‌شود.

شما زمان تحویل را با توجه به زمان خالی ارسالات مجموعه، هنگام ثبت سفارش انتخاب کنید. هزینه ارسال با پیک مجموعه درحال حاضر 45.000 تومان است و بین 1 تا 6 ساعت کاری ارسال می گردد.

لیست زیر شامل ارسال پیک مجموعه نمی باشد:

  • شمال غرب: بلوار پژوهش، بلوار گیاه شناسی، بلوار اردستانی، شهرک چیتگر، شهرک اردکیده، شهرک مروارید، آزاد شهر، وردآورد
  • غرب: کیلومتر13 و بعد از آن
  • جنوب غرب: جاده احمدآباد، شهرک فردوس، فیروز بهرام، خلازید، مرتضی گرد
  • جنوب: شهرک رسالت، صالح آباد، 13 آبان، جوانمرد قصاب، دولت آباد، شهر ری
  • شرق: شهرک شهید بهشتی، شهرک شهید شهپریان، شهرک سازمان آب، جاده تلو، جاده لشکرک
  • داخل مناطق مسکونی نظامی

درصورتی که سفارشتان را قبل از ساعت 12:00 روز کاری ثبت نمایید، بسته شما در همان روز تحویل اداره پست می‌شود. و سفارشاتی که بعد از ساعت 12:00 ثبت شوند، روز کاری بعدی به اداره پست تحویل داده می‌شود.

مرسولهء ارسالی توسط پست پیشتاز طبق گفته اداره پست، بین 3 الی 5 روز کاری پس از ارسال به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال پیشتاز درحل حاضر 45.000 تومان است.

سفارشات بالای 1 میلیون تومان توسط پیک مجموعه و رایگان ارسال می‌شوند. و کمتر از 6 ساعت کاری پس از ثبت سفارش بسته به دست شما می‌رسد

درصورت انتخاب دفتر ستارخان برای تحویل حضوری سفارشتان، 1 تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش با هماهنگی همکاران پشتیبانی می‌توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

درصورت انتخاب دفتر اندرزگو، 5 تا 6 ساعت پس از ثبت سفارش و با هماهنگی همکاران پشتیبانی می‌توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.

توجه

اگر ساکن اطراف شهر تهران (مناطقی نظیر: شهریار، پرند، لویزان، اسلامشهر و…) هستید، باید از گزینه سوم یعنی پست پیشتاز استفاده نمایید. و درصورتی که بخواهنید از گزینه اول یعنی ارسال سریع استفاده کنید، تمام هزینه ارسال به عهده شما مشتری گرامی می‌باشد.

ساعات اعلام شده از ساعت کاری مجموعه (10 صبح الی 8 شب) لحاظ میگردد و برای ارسال رایگان و ارسال پیک مجموعه بازه زمانی دقیق درج میگردد.

سفارشات خارج شهر تهران و شهرستان‌ها به چند روش متفاوت و بنا بر انتخاب شما قابل ارسال هستند:

اگر که سفارشتان را در روزهای شنبه الی چهارشنبه قبل از ساعت 11:30 روزکاری ثبت نمایید، همان روز، و اگر پس از ساعت 11:30 ثبت سفارش کنید روز کاری بعد، بسته شما به تیپاکس تحویل شده و به گفته تیپاکس 24 الی 72 ساعت بعد به مقصد می‌رسد. اگر هم سفارشتان را در روز پنج شنبه تا قبل از ساعت 11:00 روزکاری ثبت نمایید، همان روز و اگر پس از ساعت 11:00 ثبت سفارش کنبد، روز شنبه بسته شما به تیپاکس تحویل داده می شود. هزینه ارسال با پست تیپاکس به صورت پس‌کرایه و به عهده مشتری محترم است.

تمام سفارشاتی که از ساعت 11:30 الی 20:00 ثبت شوند، صبح روز کاری بعد به اداره پست تحویل داده می‌شود.

مرسولهء ارسالی توسط پست پیشتاز طبق گفته اداره پست، بین 3 الی 5 روز کاری پس از ارسال، به مقصد می‌رسد. هزینه ارسال پیشتاز برای شهرستان درحال حاضر 55.000 تومان است.

سفارشات بالای 1 میلیون تومان با تیپاکس و به صورت رایگان ارسال می‌شوند. بجز (شهرستان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و جزایر کیش و قشم) که با پست پیشتاز ارسال می گردند.